Kas yra kintamumas?  Kas yra kintamumas?

Kas yra kintamumas?

Kintamumas (Volatility), dar vadinamas rizikos lygiu, reiškia neapibrėžtumo lygį ir galimą kazino lošimo automato išmokų pasiskirstymą. Paprasčiau tariant, jis apibūdina, kaip dažnai ir kiek lošimo automatas išmoka lošėjams. 

Didelio kintamumo lošimo automatas pasižymi retais, bet dideliais laimėjimais. Puikus pavyzdys mūsų svetainėje būtų Fire Spell. Lošiant tokiu automatu galite patirti ilgus  laikotarpius nieko nelaimėdami, tačiau kai laimite, išmokos paprastai būna didelės. Šie lošimo automatai garsėja savo azartu ir galimybe gauti didelius išmokėjimus. 

Kita vertus, mažo kintamumo lošimo automatai siūlo dažnesnius, bet mažesnius laimėjimus. Pavyzdžiui, mūsų svetainėje esantis Gold O'Clock yra gerbėjų mėgstamas dėl dažnų išmokėjimų. Su šiais automatais lošimo metu yra didesnė tikimybė, kad gausite išmokėjimus, tačiau atskiri laimėjimai paprastai būna mažesni. Šie lošimo automatai suteikia stabilesnę ir nuoseklesnę patirtį be tokio paties lygio rizikos ar galimybės gauti didelius laimėjimus.

Group 21.png