Labas! Kaip galime jums padėti? Labas! Kaip galime jums padėti?

Labas! Kaip galime jums padėti?

Mūsų klientų aptarnavimo komandą galite pasiekti per kelis kanalus. Paprasčiausiai apsilankykite mūsų svetainėje, kad galėtumėte naudotis tiesioginiu pokalbiu, parašyti mums el. pašto adresu support@olybet.com, užpildyti mūsų užklausos formą arba susisiekti su mumis telefonu +370 5214 1425. Mes esame čia, kad galėtume jums padėti kiekviename žingsnyje!

 

1. Kaip pasiekti mus naudojantis tiesioginiu pokalbiu?

Jei turite klausimų arba reikia realaus laiko pagalbos, mūsų tiesioginio pokalbio funkcija yra jūsų paslaugose. Mūsų vidutinis atsakymo laikas yra maždaug 20 sekundžių.

Norėdami pradėti tiesioginį pokalbį, tiesiog laikykitės šių žingsnių:

• Apsilankykite mūsų oficialioje svetainėje adresu www.olybet.lt.

• Raskite tiesioginio pokalbio piktogramą, esančią puslapio dešinėje apačioje.

• Paspauskite ant piktogramos, kad pradėtumėte pokalbį su vienu iš mūsų klientų aptarnavimo atstovu.

olybet live chat (1).gif

 

Kaip pasiekti mus per tiesioginį pokalbį savo mobilioje įrangoje?

Jei turite klausimų arba reikia realaus laiko pagalbos, mūsų tiesioginio pokalbio funkcija jums pasiekiama. Mūsų vidutinis atsakymo laikas yra maždaug 20 sekundžių.

Norėdami pradėti tiesioginį pokalbį, laikykitės šių žingsnių:

• Apsilankykite mūsų oficialiame mobiliajai versijai skirtame tinklalapyje adresu www.olybet.lt.

• Raskite tiesioginio pokalbio parinktį paspaudę meniu piktogramą (tris horizontalius brūkšnelius), esančią puslapio viršuje kairėje.

• Pasirinkite tiesioginio pokalbio parinktį iš meniu.

• Paspauskite ant piktogramos, kad pradėtumėte pokalbį su vienu iš mūsų klientų aptarnavimo atstovų.

olybet live chat mobile.gif

 

2. Kaip susisiekti su mumis el. paštu?

Norėdami gauti informaciją ar pagalbą el. paštu, galite susisiekti su mumis adresu support@olybet.com. Mūsų vidutinis atsakymo laikas yra iki 1 valandos. Tačiau siekdami kuo greičiau atsakyti į visus gautus el. laiškus, paprastai galite tikėtis atsakymo per 30 minučių.

Gavę jūsų el. laišką, gausite patvirtinimo pranešimą, kad jūsų užklausa buvo gauta ir yra tvarkoma.

 

3. Kaip susisiekti su mumis per užklausos formą?

Jei turite klausimų arba reikia pagalbos, mūsų užklausos forma yra greitas ir paprastas būdas susisiekti. Mes stengiamės atsakyti į visus klausimus per valandą.

Norėdami pateikti užklausą, laikykitės šių žingsnių:

• Apsilankykite mūsų "Susisiekite su mumis" puslapyje OlyBet svetainėje arba paspauskite mygtuką "Pateikti užklausą", esantį pagalbos centro puslapio viršuje.

• Užpildykite savo asmens duomenis ir aprašykite savo užklausą. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo greitesnis mūsų atsakymas bus!

• Pateikite savo užklausą ir laukite atsakymo, kurį gausite nurodytu el. paštu.

contact us olybet.gif

 

4. Kaip pasiekti mus telefonu?

Jei jums reikia pagalbos telefonu, prašome nedvejodami paskambinti numeriu +370 5214 1425. Mūsų komanda stengiasi atsakyti į skambučius nedelsiant, vidutiniškai per 30 sekundžių.

 

Mūsų atsakinga klientų aptarnavimo komanda įsipareigojusi suteikti jums išskirtinę paslaugą ir pagalbą. Nepriklausomai nuo to, ar susisieksite per tiesioginį pokalbį, el. paštą, užklausos formą ar telefonu, mes esame čia, kad jūsų patirtis būtų sklandi ir patenkinama. Dėkojame, kad renkatės mus, ir tikimės toliau jums padėti ateityje.