Kaip RTP veikia skirtingų tipų lošimuose Kaip RTP veikia skirtingų tipų lošimuose

Kaip RTP veikia skirtingų tipų lošimuose

RTP galioja net ir šiuolaikiniams lošimo automatams, įskaitant tuos, kuriuose yra aukso puodai ir funkciniai lošimai. Pavyzdžiui, mūsų populiaraus lošimo automato Blue Heart RTP yra 96,06%, o kito Book of Ra Deluxe RTP yra 95.10%.. 

Tokiuose lošimo automatuose su progresiniu aukso puodu, kaip Vampire Night, prie aukso puodo dydžio paprastai prisideda dalis kiekvieno statymo. Šių lošimų automatų pagrindinio lošimo RTP dažnai būna šiek tiek mažesnis, nes dalis grąžos tenka pagrindiniam prizui. Nepaisant to, bendras RTP (pagrindinio lošimo + aukso puodo) turėtų būti maždaug toks pat kaip ir kitų lošimų. 

Į RTP skaičiavimą taip pat įtraukiami automatai su papildomais lošimais arba premijomis. Šios funkcijos, kurios dažnai suteikia didesnius išmokėjimus arba padidina laimėjimo galimybes, gali prisidėti prie didesnio bendro RTP. Tokiais atvejais RTP apskaičiuojamas remiantis optimalia strategija, jei žaidžiant papildomą funkciją priimami kokie nors lošėjo sprendimai. 

Dabar panagrinėkime keletą pavyzdžių: 

  1. Klasikinis lošimo automatas be papildomų funkcijų: Sizzling Hot Deluxe yra paprastas lošimo automatas, kurio RTP yra 95.66%. Tai rodo, kad per ilgą laiką jis turėtų atnešti 95.66 EUR už kiekvieną pastatytą 100 EUR. 
  2. Lošimo automatas su premijos lošimu: Fruit Party 2, kuriame yra premijos lošimas. Į šį premijos lošimą atsižvelgiama apskaičiuojant RTP. 
  3. Taip pat ir progresinio aukso puodo lošimo automatas: Lucky Leprechaun, lošimo automatas su progresiniu aukso puodu.

Atminkite, kad šie procentiniai dydžiai yra teoriniai ir apskaičiuoti per milijonus sukimų - jie negarantuoja trumpalaikių rezultatų. Tikrieji trumpalaikiai rezultatai gali labai skirtis dėl lošimo automatų rezultatų atsitiktinumo.