Kiek laiko užtruks, kol gausiu laimėjimą? Kiek laiko užtruks, kol gausiu laimėjimą?

Kiek laiko užtruks, kol gausiu laimėjimą?

Siūlome banko pavedimus (Tiesiogiai į Banko sąskaitą), Skrill ir Paysera

Kiek laiko užtrunka pavedimo apdorojimas?

Jei Jūsų pavedimo užklausa bus apdorota automatiškai, tai operacija bus atlikta per kelias minutes ir pinigai bus išsiųsti į Jūsų banko sąskaitą.

 • Jei Jūsų pavedimas neatitiks automatinio patvirtinimo proceso, tai pavedimas bus apdorojamas rankiniu būdu darbo valandomis nuo 9:00 iki 16:00 darbo dienomis. Po patvirtinimo pinigai iškart bus išsiųsti į Jūsų banko sąskaitą.
  Mokėjimai į el. piniginę ir banko pavedimai virš 10 € apdorojami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
 • Išmokėjimai apdorojami, jei atitinka momentinių mokėjimų sistemos reikalavimus. Atkreipkite dėmesį, kad prašydamas išmokėjimo „OlyBet“ turi teisę prašyti papildomos informacijos, pvz., asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopijos, įrodymo, kad kredito kortelė, banko sąskaita ar el. piniginė priklauso lošimo sąskaitos savininkui ir pan. .

Kiek laiko užtrunka pervesti lėšas į banką, jei užklausa jau buvo patvirtinta?

Jei savo profilyje gavote patvirtinimą, kad Jūsų užklausa buvo apdorota, tai reiškia, kad lėšos iš mūsų banko sąskaitos jau buvo pervestos į Jūsų sąskaitą. Kaip greitai bus įskaityti pinigai į Jūsų banko sąskaitą priklauso nuo Jūsų banko.

 

Priežastys, kodėl išmokėjimai užtrunka ilgiau?

 • Pats pirmasis išmokėjimo prašymas turės būti patvirtintas rankiniu būdu.
  Galimai reikėti papildomai peržiūrėti išmokėjimo užklausas iš kito šaltinio, kuris buvo naudojamas paskutiniai įmokai atlikti.
 • Jei lažybų reikalavimas nebuvo įvykdytas, Jūsų pinigų išmokėjimo užklausai gali prireikti papildomo patvirtinimo.
 • Norint atlikti didesnės sumos pavedimą, viršijantį 1000 EUR, gali prireikti papildomo finansų skyriaus patvirtinimo.
 • Papildomos patikros būtinybė. Mes privalome laikytis griežtų „Pažink savo klientą“ (KYC) ir kovos su pinigų plovimu (AML) taisyklių. Vykdydami šiuos reikalavimus galime dar kartą paprašyti papildomų dokumentų, kad patvirtintume Jūsų tapatybę ir užtikrintume paskyros teisėtumą.
 • Dėl didelių operacijų apimčių, ypač piko metu ar švenčių dienomis, gali vėluoti pinigų išmokėjimo užklausų apdorojimas.
 • Išmokėjimai, susiję su tarptautiniais pervedimais, gali užtrukti ilgiau dėl papildomų veiksmų, pvz., valiutos konvertavimo ir tarptautinių taisyklių laikymosi.
 • Savaitgaliais ar valstybinių švenčių dienomis bankinės ir finansinės operacijos gali vykti lėčiau. Šiuo metu pateiktos pinigų išmokėjimo užklausos gali vėluoti, nes bankai ir mokėjimų tvarkytojai dirba sutrumpintu grafiku.
 • Dėl techninių problemų arba vykdomų techninės priežiūros darbų gali vėluoti atšaukimo prašymų apdorojimas.

 

Ar gausiu patvirtinimą, kai mano išmokėjimas bus patvirtintas?

Taip, Jūs gausite patvirtinimą į pranešimus savo OlyBet profilyje, kai iš mūsų pusės bus patvirtintas išmokėjimas.

 

Ką daryti, jei noriu atlikti išmokėjimą iki 10€?

Jei banko pavedimai yra mažesni nei 10 €, kreipkitės pagalbos į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

 

Ką turėčiau daryti, jei mano išmokėjimas yra apdorojamas ilgiau nei 24 valandas?

Patikrinkite aukščiau pateiktą sąrašą priežasčių, kodėl Jūsų išmokėjimai gali užtrukti arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, jog perduotume užklausą į finansų skyrių.